אודותי

ניה בשבילי היא קירקוע, הנאה, אוויר לנשימה, הבעה, תנועה, כיף, ריפוי, צורך…

בעבר היתי עובדת סוציאלית ומטפלת בתנועה ובמהלך שהות ממושכת בארה”ב התלבטתי באיזה כיוון להמשיך להתפתח. חברה סיפרה לי על ניה, הלכתי לשיעור ומיד ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות. למדתי ניה אצל מפתחי השיטה בארה”ב ואני ממשיכה להתמחות אצלם באופן קבוע ואצל מאסטרים בכירים באירופה. כיום אני מחזיקה בחגורה שחורה, שהיא ההסמכה הבכירה ביותר במסגרת הכשרת מורות ניה. עם חזרתי לישראל פתחתי קבוצות ניה בצפון ובחיפה.

ניה הגיעה אלי כמו מתנה, היא מאפשרת לאנרגית החיים שלי לצאת החוצה כמו אש. בכל שיעור מסקרן אותי משהו אחר, גם כשאני רוקדת שוב ושוב את אותם הריקודים ,אני חווה גיוון, הנאה וסקרנות כל פעם מחדש.

אני אוהבת לראות איך ניה מחברת בין אנשים הנמצאים באותו מרחב עם האהבה לתנועה וקבלה של עצמנו ושל האחרים. זוהי חוויה רגשית, חושית, גופנית, חוויה של תנועה. אני מאמינה שלתנועה יש הקבלות בחיים. סגירות או תקיעות בתנועה מעידות הרבה פעמים על מחסומים אחרים בחיים וכשפותחים אותם בתנועה זה בהכרח מקרין החוצה.

היום אני מחפשת את האיזון בין ניה לבין הצד הטיפולי שלי. אני משלבת התמקדות וניה במסגרות טיפוליות נוספות ועובדת עם מטפלים ומטופלים.